Dotyk dla Zdrowia I i II


Dotyk dla zdrowia – stopnie I i II

Poznaj umiejętności, które przyniosą Ci ulgę na co dzień, dadzą poczucie bezpieczeństwa wynikające ze zrozumienia swojego organizmu, skrócą czas leczenia oraz zmniejszą wydatki z nim związane.

CZYM JEST DOTYK DLA ZDROWIA?
Dotyk dla zdrowia (Touch for Health™) jest terapią wspierającą nasze zdrowie psychoemocjonalne, fizyczne i biochemiczne.

Kinezjologia w ujęciu Dotyku dla zdrowia to metoda, której celem jest zachowaniezdrowia i przywracanie równowagi w organizmie. To również prosta i szybka technikaokreślająca stan zdrowia za pomocą testu mięśniowego. Opracowana przez dr. Thie'a i dr. Goodhearta łączy w sobie naukę medycyny akademickiej z wiedzą leczniczą Dalekiego Wschodu. Ponieważ konkretnym mięśniom przyporządkowane są meridiany i organy, poprzez test mięśniowy określający ich napięcie, możemy wskazać blokady w przepływie energii w ciele. Następnie, pracując z ciałem za pomocą stymulacji poprzez dotyk odpowiednich punktów neurolimfatycznych i neuronaczyniowych, doprowadzamy do usunięcia tych blokad i przywrócenia prawidłowego przepływu energii. Dzięki temu organizm mobilizuje własne siły regeneracyjne i dąży do samouzdrowienia.

DLACZEGO WARTO POZNAĆ DOTYK DLA ZDROWIA?
Stosując metodę Dotyku dla zdrowia możemy pomóc sobie i innym m.in.:
• w dolegliwościach bólowych,
• w problemach przewodu pokarmowego, zaburzeniach trawienia, alergiach,
• w zmęczeniu, osłabieniu, wyczerpaniu,
• w regulacji przemiany materii,
• w problemach emocjonalnych,
• w trudnościach w nauce,
• w trudnościach w relacjach,
• do pracy ze stresem, lękiem,
• w celu poprawy postawy i chodu,
• u sportowców do polepszenia wyników w sporcie.

KTO MOŻE POZNAĆ TAJNIKI DOTYKU DLA ZDROWIA?
Dotyk dla zdrowia jest bezpieczną, nieinwazyjną metodą, którą mogą stosować WSZYSCY! Będzie szczególnie przydatny profesjonalistom: lekarzom, rehabilitantom, fizjoterapeutom, ale jest przeznaczony dla każdego, dla kogo ważne jest zdrowie własne i bliskich.

PROGRAM
I i II stopień Dotyku dla zdrowia przekazują bazową wiedzę, która pozwala absolwentom uczestniczyć w bardziej zaawansowanych kursach z dziedziny kinezjologii.
Dotyk dla zdrowia I to, m.in.:
Zapoznanie z 14 głównymi mięśniami i sposobami ich testowania oraz meridianami. To także techniki uwalniania stresu emocjonalnego, testowania produktów spożywczych, wzmacnianie energii słuchu i wzroku oraz proste metody uwalniania od bólu.
Dotyk dla zdrowia II to, m.in.:
Przedstawienie podstawowych zasad medycyny chińskiej, tzw. punktów alarmowych, prawa 5 elementów - podstawowy obieg energii w TCM (Tradycyjnej Medycynie Chińskiej). To także zapoznanie z kolejnymi 14 mięśniami nauka odnajdywania tego jednego jedynego punktu, który równoważy wszelkie osłabienia w organizmie.
Więcej: https://akademiakinezjologii.pl/dotyk-dla-zdrowia/

PROWADZĄCA
Lek. med. Dorota Kalwajt – pediatra ze specjalizacją rehabilitacji medycznej.
Pogromczyni stresu w ciele, jedyna instruktorka neurokinezjologii w Polsce. Od ponad 20 lat zafascynowana medycyną holistyczną. Na kursach na całym świecie stale zgłębia wiedzę na temat wpływu przeżyć i emocji na nasze zdrowie, aby jak najskuteczniej pomagać swoim pacjentom i dzielić się najnowszymi technikami kinezjologicznymi z kursantami Akademii. Wierzy, że my sami mamy ogromny wpływ na nasze zdrowie i uczy tego innych. I przede wszystkim… KOCHA TO CO ROBI!
Lek. med. Dorota Kalwajt jest jedyną osobą w Polsce posiadającą wiedzę i certyfikaty uprawniające do przeprowadzenia wszystkich 4 stopni kursu Dotyku dla zdrowia oraz jedyną instruktorką Brain Formatting, Physiology Formatting i wielu innych metod neuroenergetycznej kinezjologii. Opracowuje także autorskie warsztaty pozwalające na lepsze porozumienie z ciałem własnym, lub ciałem pacjentów.

TERMIN: 1-4 grudnia 2022 (godziny: 9:30 - 17:30) - brak wolnych miejsc
TERMIN: 12-15 stycznia 2022 (godziny: 9:30 - 17:30)

MIEJSCE: Trójmiasto 

KOSZT udziału w kursie: 1900 zł
50% zniżki dla absolwentów Dotyku dla zdrowia w Akademii Kinezjologii powtarzających kurs.
* Powtarzający kurs dostają 50% zniżki. Jeśli potrzebny będzie kolejny certyfikat i materiały – obowiązuje dopłata za te elementy.

UWAGI:
Liczba miejsc ograniczona.
Po zakończonym kursie otrzymują Państwo  certyfikat ukończenia kursu wystawiany przez INTERNATIONAL KINESIOLOGY COLLEGE - AUSTRALIA.

ZAPISY: 
Formularz DOTYK DLA ZDROWIA I i II 2022 - Akademia Kinezjologii